SİYASET, İŞ VE CEMİYET DÜNYASI NEYAD İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

Gerçekleştiridiği sosyal sorumluluk projeleriyle adından sıkça sözettiren, Nil eğitim Yardımlaşma Derneği’ nin (NEYAD) kız çocuklarının eğitimi yararına düzenlediği iftar yemeği, bu yıl Ottoman’s life Hotel deluxe gerçekleşti.Dernek başkanı Nilgün Diptaş ev sahipliğinde ve Ottoman’s Life sponsorluğunda gerçekleşen geleneksel iftar yemeğine İç işleri Süleyman Soylu ve eşi Hamdiye Soylu.

Milletvekili Belma Satır.Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Alev Dedegil,Beyhan- Egemen Bağış ,Dilek Şahsuvaroğlu ,Hanife Akdağ,Hürrem -Abdullah Buladı,Banu -Ali Yüksel ,Murat Gevrek İlhami Yıldırım,İbrahim Yıldırım Kemal Akar ,Feryal Gülman,İvana Sert ,Fatma Topaloğlu Pehlivan, gibi

İş siyaset ve cemiyet dünyasından bir çok isim katıldı..Ayrıca davette ünlü konuklar arasında ,uzun yıllar Michael Jackson ve Whitney Houston vokallistliğini yapan ve yeni Müslüman olan Della Miles de katıldı..

Süleyman Soylu gecenin sonunda böyle önemli bir güne ev sahipliği yapan İş Adamı Mehmet Topaloğlu ve eşi Şükriye Topaloğlu başta olmak üzere, Banu-Ali yüksel, Murat Gevrek,Dilek Şahsuvaroğlu ve Abdullah Buladı’ya plaked verdi. Kız çocuklarına yaptığı yardımlarla bir çok gencimizin hayata tutunmasına sağlayan Neyad vakfı çok önemli bir vakıf olup, eğitime verdiği destekle ülkemizde eğitim gelişmesi adına bir çok proje gerçekleştirmiştir.

Bu önemli gecenin sonunda elde edilen gelir lisans, Yüksek lisans ve doktora yapan kız öğrencilerin eğitimlerinde destek olmak amacıyla kullanılacak..

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir