2019 YAZ SEZONUNDA TÜRKİYE

Türkiye’nin başta Avrupa ülkeleri olmak üzere diğer ülkeler ile olan pozitif bağının turizm sektörü üzerinde büyük etkisi vardır

Turistleri Türkiye’ye getiren küresel seyahat acenteleri, 2019 yaz sezonu için yerel otellerle sözleşme imzalamaya başladılar. İlk rakamlar, 2019’da Almanya, Çin ve İngiltere’den rekor sayıda turistin ziyaret edeceğini gösteriyor.

Ilıman ilkimi, hareketli ve sıcak yaz mevsimi boyunca Türkiye’nin bir çok destinasyon noktasında 2019 Turizm sezonu için hazırlıklar tamamlandı ve rezervasyonlar şimdiden dolmaya başladı.

Yazlık bölgelerin yanı sıra tarih ve kültür turizminin başını çeken İstanbul’da da aynı oranda doluluk ve turist akını bekleniyor. Tabi ki Türkiye’yi bir çok ülke vatandaşının gözünde tatil noktası haline getiren  bütün turizm zenginliklerinin kıymetini bilmek ve bu güzelliklere sahip çıkmak gerekiyor.

Tatil planlarınızı erken rezervasyon kampanyalarını kaçırmadan yapmanızı ve bu yaz sezonunda Türkiye’nin en güzel noktalarında dolu dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.